Федоренко Микола

Вебінар: «Чек-листи у сфері безпеки праці. Чек-лист «Сходи маршові, майданчики та огорожі до них. Фахова оцінка та рекомендації»

29.03.2023

Вебінар: «Чек-листи у сфері безпеки праці. Чек-лист «Сходи маршові, майданчики та огорожі до них. Фахова оцінка та рекомендації»

7 квітня  2023 року 

11:00–12:00

ZOOM

Спікер: Микола Федоренко 

Вартість: на умовах добровільних внесків. Усі гроші будуть перераховані на підтримку бійців ЗСУ. Але якщо у вас скрутне становище, можете взяти участь безплатно.

Реквізити для добровільного внеску: Одержувач платежу: Найменування організації: БО «ВЕТЕРАН-БОГУНІВЕЦЬ» БФ, Код отримувача: 38807934, Назва банку: АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA813052990000026005016218431
Валюта: UAH .Обов'язково в призначенні платежу вкажіть: «БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК» і більше нічого НЕ вказуйте

Зареєструватись

Цей вебінар - перший із циклу вебінарів, що стосуються застосування чек-листів у сфері охорони праці.

Автор поділиться власним досвідом їх використання, надасть рекомендації щодо складання чек-листів та відображення у них  відповідних вимог, розповість про термінологічні аспекти.

Також, учасникам вебінару буде надано  підбірку інформаційних матеріалів за цією темою, опублікованих у журналі «Охорона праці».

На думку автора, чек-лист є одним з ефективних інструментів забезпечення безпеки на робочому місці. Головна вимога до нього: зміст чек-листа повинен  стисло та об’єктивно (достовірно) відтворювати  вимоги безпеки праці.

Зареєструватись

Автор Федоренко Микола