Редакція журналу «Охорона праці»

Вебінар на тему «Чек-листи у сфері безпеки праці. Чек-лист "Роботи із застосуванням ручного інструменту". Фахова оцінка та рекомендації»

28.10.2023

Вебінар на тему «Чек-листи у сфері безпеки праці. Чек-лист "Роботи із застосуванням ручного інструменту". Фахова оцінка та рекомендації»

10 листопада 2023 року

11:00–12:00

ZOOM

Вартість: 390 грн з ПДВ

Участь для передплатників КАБІНЕТУ ОХОРОНИ ПРАЦІ безплатна

Спікер: Микола Федоренко 

Зареєструватись 

Восьмий вебінар із циклу вебінарів про застосування чек-листів у сфері безпеки праці.

У циклі вебінарів розглядаємо чек-листи, розміщені на порталі Pratsia.in.ua

Тема пов’язана з використанням механізованого та немеханізованого ручного інструменту.

На виробництві поширений слюсарно-монтажний, електричний, пневматичний та пороховий (піротехнічний) ручний інструмент, використання якого потребує допоміжного обладнання. Зокрема, на виробництві використовують такий ручний електроінструмент, як дриль, перфоратор, відрізний та шліфувальний електроінструмент, електровикрутку та шуруповерт, електроножиці, електролобзик, відбійний електромолоток, міксер для фарб, фен промисловий тощо.

Тільки роботи із застосуванням піротехнічного (порохового) інструменту належать до Переліку видів робіт з підвищеною небезпекою та Переліку видів робіт підвищеної небезпеки, які виконуються на підставі дозволу. Застосування іншого ручного інструменту не потребує оформлення документів дозвільного характеру.

У програмі:

  • Нормативна база, що стосується організації експлуатації механізованого та немеханізованого ручного інструменту.
  • Розгляд термінологічних аспектів, пов’язаних з використанням ручного інструменту.
  • Ази організації експлуатації ручного інструменту.
  • Ґрунтовний розбір та рекомендації щодо вдосконалення чек-листа «Роботи із застосуванням ручного інструменту», розміщеного на порталі Pratsia.in.ua.
  • Відеозавдання з розслідування нещасного випадку, пов’язаного з експлуатацією ручного ударного інструменту, традиційним методом і методом ризикоорієнтованого підходу.

Учасникам вебінару також буде надано:

  • запис вебінару;
  • тематичну презентацію спікера;
  • перелік статей на тему організації експлуатації ручного інструменту з посиланнями на розташування в електронній версії журналу «Охорона праці» та КАБІНЕТІ ОХОРОНИ ПРАЦІ;
  • Навчально-перевіряльний тест: «Безпечна експлуатація ручного електроінструменту на виробництві» (С.Чеберячко, М. Федоренко)

Надана інформація дасть змогу розібратися в тонкощах організації безпечної експлуатації ручного інструменту.

Зареєструватись 

Редакція Редакція журналу «Охорона праці»