![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/QdOBRA3vQvAJKLuI5Hp0_H4u2td_dr8Q.jpg?w=1920&h=470&fit=crop&s=77cb88ff2eb89e7cea4e1f742a55b507)
![](https://ohoronapraci.kiev.ua/storage/web/cache/1/wzZpvInqrM8Q9fvfsuPvCo_ZYtEa2kD8.jpg?w=50&h=50&fit=crop&s=c6f70ffc034a1c59ae79be10b01f23e1)
Львівщина визначила переможців
17.03.2023Визначено переможців регіонального етапу конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2023 на Львівщині.
Загалом цьогоріч надійшло 844 творчі роботи від учнів навчальних закладів з різних куточків Львівської області віком від 6 до 17 років.
«Юні учасники з таким завзяттям взялися за пензлі та олівці. Талановиті митці творчо виразили власне бачення тематики не лише з питань охорони праці у різних галузях і сферах трудової діяльності, але й відобразили свій дитячий погляд впливу агресивної війни росії проти України на безпеку людської діяльності. У творчих роботах акцентовано на безпеці праці та здоров’ї працівників, правилах безпечного та прикладах небезпечного виконання робіт у будь-яких галузях і сферах діяльності», - зазначила Оксана ЄЗЕРСЬКА, начальник Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.
За результатами роботи засідання журі відбіркового конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» у 2023 році у Львівській області, за участі посадовців Західного міжрегіонального управління Держпраці, в. о. начальника управління Служба у справах дітей Львівської міської ради Володимира ФРИДРАКА, представниці Департамент освіти і науки Львівської ОДА Ореслави ХОМИК, начальника відділу охорони праці Львівська політехніка Володимира ШЕПІТЧАКА, представника Служба у справах дітей Львівської ОДА Михайла ОБІХОДА, переможцями визначено:
Перша група (від 6 до 10 років):
- І місце – Юлія Воськало, с. Арламова Воля, Яворівський р-н;
- ІІ місце – Вікторія Куліковська, с. Переволочна, Золочівський р-н;
- ІІІ місце – Софія Ільків, м. Мостиська.
Друга група (від 11 до 14 років):
- І місце – Олени Куляк, м. Великі Мости;
- ІІ місце – Діана Грицків, м. Львів;
- ІІІ місце – Олена Годованська, м. Великі Мости.
Третя група (від 15 до 17 років):
- І місце – Христина Чорноуз, с. Сможе, Стрийський р-н;
- ІІ місце – Світлана Малецька, с. Звенигород, Львівський р-н;
- ІІІ місце – Єлізавета Кравченко, с. Тріщуки, Золочівський р-н.