Чек-листи у сфері БЗР. Чек-лист "Посудини, що працюють під тиском"

Вебінар на тему «Чек-листи у сфері БЗР. Чек-лист «Посудини, що працюють під тиском»

24.05.2024  з 11.00 до 12.00

онлайн (ZOOM)

Спікер: Микола Федоренко

Вартість: 390 грн з ПДВ

Участь для передплатників КАБІНЕТУ ОХОРОНИ ПРАЦІ безплатна

Зареєструватись  

13-й вебінар із циклу вебінарів про застосування чек-листів у сфері охорони праці. 

Під час вебінарів аналізуємо чек-листи, розміщені на порталі Pratsia.in.ua.

Тема вебінару стосується вимог щодо організації безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском (котлів, трубопроводів, ємностей, резервуарів тощо).

Випробування та обслуговування посудин, що працюють під тиском, належать до робіт з підвищеною небезпекою. На жаль, постійно реєструються нещасні випадки, пов’язані з обслуговуванням посудин під тиском.

У програмі вебінару:

• Нормативна база щодо організації безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском. Особливості застосування Технічного регламенту обладнання, що працює під тиском, затвердженого постановою КМУ від 16.01.2019 № 27; Технічного регламенту простих посудин високого тиску, затвердженого постановою КМУ від 28.12.2016 № 1025; Технічного регламенту рухомого обладнання, що працює під тиском, затвердженого постановою КМУ від 04.07.2018 № 536.

• Розгляд деяких аспектів вживання термінів, пов’язаних з використанням посудин, що працюють під тиском (зокрема, особливості використання термінів «знаки безпеки» / «знаки небезпеки», «маркування» / «марковання».

• Ази організації безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском.

• Ґрунтовний розбір та рекомендації щодо вдосконалення чек-листа «Посудини, що працюють під тиском», розміщеного на порталі Pratsia.in.ua.

• Відеозавдання: розслідування нещасних випадків, пов’язаних з використанням посудин, що працюють під тиском, традиційним методом та за допомогою ризикоорієнтованого підходу.

Після вебінару Ви отримаєте добірку опублікованих у журналі «Охорона праці» статей про вимоги безпеки під час експлуатації посудин, що працюють під тиском.

Учасникам вебінару також буде надано:

  • запис вебінару;
  • тематичну презентацію спікера;
  • перелік статей, вебінарів, тестів та інших матеріалів щодо експлуатації посудин, що працюють під тиском, з посиланнями на розташування в електронній версії журналу «Охорона праці» та КАБІНЕТІ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Надана інформація допоможе розібратись у тонкощах організації безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском.

Відеозапис вебінару доступний лише для передплатників КАБІНЕТУ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Автор Федоренко Микола